Очищення водойм від очерету і мулу – одна з основних функцій плаваючого екскаватора

Очищення ставків і водойм – необхідний процес, що перешкоджає розростанню водоростей, замулюванню дна, що усуває техногенні забруднення. Це затребувана послуга як у власників приватних садиб, так і у керівників муніципальних об’єктів. Водойма – це живий організм зі своєю екосистемою. Життєдіяльність озера, річки, невеликого ставка передбачає неминучу появу надмірної кількості сапропелю (мулистих відкладень), ряски, водоростей, камишей.

Внаслідок цього порушується біологічна рівновага, гине корисна флора і фауна, мутніє вода, з’являється гнильний запах і рої комарів, в воді утворюється болотний газ і розмножуються хвороботворні бактерії, а також втрачається естетичний вигляд озера або річки.

Важливо: щоб не порушити екобаланс водойми, від специфічної флори позбавляються в повному обсязі, але грунтовно проріджують її

Плаваючий екскаватор Big Float: багатофункціональний і маневренний

Без застосування спеціальної техніки і професійного підходу очистити і облагородити водойма – не вдасться. «Грін Віладж» – компанія, що має в своєму розпорядженні все необхідне для проведення вищевказаних робіт. Який екскаватор краще впорається з очищенням дна і берегів? Big Float – універсальна техніка, яка використовується для робіт в річках, озерах і на затоплених ділянках. Екскаватор-амфібія пройде по самим важкодоступним локаціях, його не зупинить навіть непрохідне болото.

Екскаватор на понтонах – Big Float – це спеціалізований вид техніки, що застосовується в умовах, де використання інших машин, наприклад, на гусеничному ходу, неможливо або небезпечно. Він являє собою вежу з довгою стрілою (більше 12 м), що повертається на 360 ˚ і закріплену на шасі, що складається з двох, з’єднаних між собою гусеничних понтонов.

 

Яке призначення екскаватора і наскілько часто використовується даний вид техніки:

 

Також техніка з успіхом застосовується як екскаватор-болотник. За допомогою Big Float здійснюють рекультиваційні і меліораційні роботи в заболочених водоймах, машина ефективно відновлює виробничі площі, усуваючи наслідки аварій.

До уваги: болотний екскаватор-амфібія легко розбирається, тому не вимагає додаткової техніки при його транспортуванні до планованої локації. У складеному вигляді компактний – ширина всього 3 метра. Тому, якщо назріло питання, як очистити водойму від мулу – замовити екскаватор в компанії «Грін Віладж» – відмінна ідея.

Забруднення річок і озер: «Грін Віладж» виправляє ситуацію

Профессіонали нашої компанії не перший рік займаються очищенням водойм та іншими видами робіт, тому повністю відповідають за якість результату. Перед тим, як приступити до роботи, фахівці «Грін Віладж» в обов’язковому порядку виїжджають на об’єкт для оцінки ступеню забрудненості водойми, його глибини, розміру та інших особливостей.

С урахуванням обставин, професіонали вирішують, як очистити ставок від очерету або як очистити річку від мулу найбільш ефективним способом.

Окрім очищення дна, прибирання очерету, облагородження берегової зони за допомогою універсальної понтонно-гусеничної техніки Big Float, фахівці компанії Green Village, в разі необхідності, проведуть зариблення водойми, його поглублення, формування уступів, струмків, фонтанних конструкцій, каскадних перелівов.

Заказ екскаватора доступний на офіційному сайті «Грін Віладж», в телефонному режимі або за допомогою заповнення електронної форми.

Пам’ятайте: тільки регулярний, професійний догляд за водоймою зроблять його справжньою окрасою вашої ділянки!

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо