Екскаватор-амфібія – надійний помічник на присадибній ділянці

Прибудинкова територія – чудовий плацдарм для розбивки невеликого, красивого ставка. Але слід враховувати, що не тільки клумби, гірки та інші компоненти ландшафтного дизайну вимагають підвищеної уваги – штучні водойми також потребують регулярного догляду. Для цієї мети використовується спеціальна техніка, найбільш затребуваним представником якої є плаваючий екскаватор REMU Big Float. Компанія «Грін Вілладж» має в своєму розпорядженні ресурси і можливості, що дозволяють якісно і професійно очистити водойми, стабілізувати екосистему ставків і озер.

Очищення водойм: нагальна необходімость

Біоценоз штучного водоймища в аспекті саморегуляції більше нагадує акваріум, ніж повноцінне озеро. Ситуація пояснюється набагато меншою кількістю біологічних видів, природним чином підтримують системний баланс в природних ставках. Тому прибирання очерету, очищення дна від замулювання і надмірного скупчення органіки в декоративних водоймах – першочергове завдання власника участка.

Для цієї мети, серед іншого, обов’язково потрібен екскаватор. Типи «генерального прибирання» варіативні: видалення крупно-і дрібногабаритного донного сміття, очищення річок і озер від мулу та очерету, облагороджування берегових обрисів, поглиблення котловану, розбивка пляжу та ін. Словом – це сукупність робіт, спрямованих на збереження здорової водного середовища і обладнання прилеглої терріторіі.

 

Які переваги механічної очистки водойм:

 

Щоб оптимізувати ситуацію з функціонуванням біонаполнення озеру, уникнути перетворення ставка в болото або його пересихання, привести зовнішній вигляд водойми в порядок, послуги болотного екскаватора неодмінно будуть потрібні.

Понтонний екскаватор: розумне рішення вопроса

 

Перш ніж замовити плаваючий екскаватор в «Грін Вілладж», визначимося з його незаперечними плюсами:

 

Кому може знадобитися послуга, крім господарів приватних домоволодінь? Вона затребувана на дачних ділянках, в котеджних селищах, різних кооперативних товариствах, а також для реалізації специфічних бізнес-проектів. У багатьох випадках до вигод очищення і підвищення естетичної привабливості водойм зараховують і фінансові моменти – адже ціна житлового або рекреаційного об’єкта з облагородженим озером на території автоматично зростає.

Вартість роботи екскаватора розраховується фахівцями після огляду і проведення консультації. Ціна погодинна і залежить від складності та нюансів майбутнього завдання.

 

Професіонали компанії «Грін Вілладж» порекомендують найбільш раціональний і ефективний метод очищення вашого водоймища.

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо