Днопоглиблювальні роботи

Днозаглиблення водойм – комплекс заходів, спрямований на створення прийнятних умов для підходу водного транспорту до причалів, портів, його безперешкодного проходження під мостами. Заглиблення дна проводиться спільно з очищенням водойми від мулу і коренів, розширенням меж озера чи ставка. Оскільки роботи проводяться під водою, для такої діяльності активно використовується екскаватор-амфібія.

Ідеальна техніка для заглиблення дна водойм – плаваючий екскаватор

Днозаглиблювальні роботи поділяють на дві основні підгрупи: капітальні та експлуатаційні. Перші необхідні при зведенні великих гідротехнічних вузлів, а другі припускають очищення каналів, приватних водойм, озер і річок. В обох випадках з успіхом використовується екскаватор Big Float – універсальна техніка, що дозволяє швидко і якісно заглибити русло річки або річковий котлован.

Канали і інші водойми штучного і природного походження з часом міліють через неминуче утворення донного нальоту, що з’являється внаслідок засмічення і заростання дна, а також через розкладання відмерлої органіки. У випадку з причалами, портами і каналами цей процес приносить великі незручності і приносить збитки, оскільки плавзасіб не в змозі ні пройти по території водойми, ні підійти до берега.

Характеристики экскаватора Параметр
Высота экскаватора 3,6 м
Ширина экскаватора со сдвинутыми понтонами 3,3 м
Ширина экскаватора с раздвинутыми понтонами 4,0 м
Длина экскаватора 11,3 м
Вылет стрели 12 м
Максимальная высота воды на которой может работать экскаватор 1,5 м
Максимальная глубина , копания под водой 7 м
Объем ковша 0,7 кубов
Производительность экскаватора (в зависимости от тяжести грунта) 70-100 кубов / година

В цілому процес днозаглиблення складається з викопування, видобутку і вивантаження мулу. Частота проведення подібних робіт залежить від особливостей рельєфу, характеристик русла, індивідуальних чинників навколишнього середовища.

 

Гусенична амфібія ідеально підходить для реалізації нижченаведених цілей:

 

Поглиблення дна – процес регулярний, обов’язково включається в план обслуговування водойми будь-якого типу. Чим гарний Big Float при виконанні цієї роботи?

 

Ці переваги дозволяють плаваючій гусеничній амфібії відмінно справлятися з вищевикладеними завданнями. Витягнутий з дна грунт цілком можна використовувати для створення штучних насипів і невеликих островів.

Замовити плаваючий екскаватор в компанії «Грін Віладж» не складе труднощів: телефонуйте за будь-яким номером телефону: (093)924-32-05 або (067)298-01-15, пишіть на електронну адресу – greenvillage@ukr.net або звертайтеся в особисті повідомлення до сторінки соцмережі – facebook.com/greenvillage.official .

 

Ми виконуємо роботу на відмінно!

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо