Очищення берегової зони від очерету

Очищення берега від очерету – найважливіше завдання, якісне виконання якого варто довірити професіоналам  і спецтехніці. Заросша берегова лінія створює несприятливі умови для існування екосистеми озера або річки, сприяє забрудненню і заболочуванню ставків.

Екскаватор Big Float – ідеальна техніка для очищення водойм

Очищення водойм від очерету дозволяє поліпшити циркуляцію води, зберегти біоценотичний баланс озер штучного і природного походження, повернути об’єкту колишню естетичну привабливість. Найбільш успішно і коректно з поставленим завданням впорається плаваючий екскаватор.

При очищенні водойми від рослинності визначальним фактором виступає грамотна технологія процесу. Звичайне зрізання і скошування очерету дає зворотний ефект: стебло рослини гине, але корінь, який залишився  надалі замість одного дасть кілька пагонів. Відповідно, підводне зрізання рослинності, яка вкрила берегову лінію – неефективний спосіб вирішення проблеми. Тільки видалення очерету з коренем допоможе позбутися від шкідника надовго, не пошкодивши при цьому біобаланс екосистеми водойми.

Характеристики екскаватора Параметр
Висота екскаватора 3,6 м
Ширина екскаватора зі зсунутими понтонами 3,3 м
Ширина екскаватора з розсунутими понтонами 4,0 м
Довжина екскаватора 11,3 м
Виліт стріли 12 м
Максимальна висота води на котрій може працювати екскаватор 1,5 м
Максимальна глибина копання під водою 7 м
Об’єм ковша 0,7 кубів
Продуктивність екскаватора (в залежності від тяжкості грунту) 70-100 кубів / година

 

Екскаватор-амфібія – незамінний помічник у якісної очистки ставків, озер і річок. Крім очерету, техніка видаляє водорості, очищує територію від донних відкладень і відмерлих залишків флори. Компанія «Грін Віладж» має в своєму розпорядженні екскаватор Big Float, переваги якого полягають у наступному:

 

Вказаніі властивості дозволяють Big Float швидко і без шкоди для прибудинкової ділянки провести локальну і глобальну очистку водойми від очерету, сміття і водоростей.

Якщо ставок перестав милувати око, заріс і почав виділяти неприємні аромати – замовити плаваючий екскаватор-амфібію в компанії «Грін Віладж» – розумне рішення! З фахівцями можна зв’язатися за номерами: (093)924-32-05 или (067)298-01-15, за допомогою електронної пошти – greenvillage@ukr.net або у соцмережі – facebook.com/greenvillage.official.

 

Оперативність, якість і професіоналізм – гарантуємо!

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо