Очищення дна водойм від мулу

Очищення дна водойм перешкоджає перетворенню прозорого ставка в смердюче болото. Сміття і органічні залишки при розкладанні позбавляють водне середовище і її мешканців цілющого кисню, сприяють розмноженню водоростей-шкідників. Каламутна поверхня не пропускає ультрафіолет, вода покривається неестетично зеленої плівкою, здалеку відчувається неприємне амбре. Щоб уникнути цієї ситуації, необхідна техніка для очищення водойм, оскільки вручну деструктивний процес замулювання не зупинити.

Плаваючий екскаватор – надійний захисник водойми

До замулювання особливо схильні об’єкти зі стоячою водою – ставки і озера, а також канали і річки зі слабкою течією. Механічне очищення водойм від мулу – найбільш ефективна. Для цієї мети професіонали компанії «Грін Віладж» використовують екскаватор Big Float, що має масу переваг. Гусенична амфібія компактна в перевезенні (ширина агрегату в складеному вигляді – 3 м), мобільна (машина забезпечена гвинтами), стійка (завдяки понтонам), а також має властивості всюдихода.

 

Очищення водойми від замулення передбачає комплекс заходів, в результаті яких замовник отримає:

 

Характеристики екскаватора Параметр
Висота екскаватора 3,6 м
Ширина екскаватора зі зсунутими понтонами 3,3 м
Ширина екскаватора з розсунутими понтонами 4,0 м
Довжина екскаватора 11,3 м
Виліт стріли 12 м
Максимальна висота води на котрій може працювати екскаватор 1,5 м
Максимальна глибина копання під водою 7 м
Об’єм ковша 0,7 кубів
Продуктивність екскаватора (в залежності від тяжкості грунту) 70-100 кубів / година

Екскаватор-амфібія, очищуючи водойми, автоматично поглиблює дно, що нерідко дозволяє відкрити джерела. Відомо, що товщина мулового шару може досягати 3 м, тому без використання техніки озеро, канал або ставок якісно очистити важко.

Замовити плаваючий екскаватор-амфібію можна в компанії «Грін Віладж», набравши один з номерів телефону: (093)924-32-05 або (067)298-01-15, звернувшись на електронну пошту – greenvillage@ukr.net або в месенджер соцмережі – facebook.com/greenvillage.official.

 

Вартість процесу розраховується залежно від складності робіт. При цьому враховується показник глибини, віддаленість необхідної локації від берега, площа водойми і ступінь його забрудненості. Екскаватор Big Float впорається з будь-им з поставлених  завдань.

Пам’ятайте: профілактичне очищення штучного водоймища слід проводити щорічно, а комплексне – не рідше, ніж один раз в 3-5 років.

Звертайтеся до професіоналів – і озеро або ставок буде тішити вас нескінченно довго!

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо