Очищення водойм від коренів дерев

Видалення коренів дерев обов´язкове для водойми будь-якого типу, оскільки їх наявність не дозволяє екосистемі озера, ставка або річки адекватно розвиватися, ускладнює рух водного транспорту по руслу. Для цілісності штучних об’єктів коріння дерев також несуть небезпеку, оскільки можуть пошкодити гідроізоляційний шар.

Екскаватор-амфібія проти засмічення дна

Впоратись з очищенням дна може тільки плаваючий екскаватор, оскільки здатний ефективно працювати в воді. Очищення водойм від коренів дерев за допомогою цього агрегату проходить в буквальному сенсі без сучка і задирки. Основний плюс, яким володіє екскаватор Big Float – його універсальність.

Машина поєднує в собі властивості довгорукого і гусеничного екскаватора, а також бульдозера.

 

Інші плюси використання даної техніки перераховані нижче:

Характеристики екскаватора Параметр
Висота екскаватора 3,6 м
Ширина екскаватора зі зсунутими понтонами 3,3 м
Ширина екскаватора з розсунутими понтонами 4,0 м
Довжина екскаватора 11,3 м
Виліт стріли 12 м
Максимальна висота води на котрій може працювати екскаватор 1,5 м
Максимальна глибина копання під водою 7 м
Об’єм ковша 0,7 кубів
Продуктивність екскаватора (в залежності від тяжкості грунту) 70-100 кубів / година

 

Крім іншого, щоб перевезти екскаватор з однієї локації в іншу, не потрібно дозвільні документи, оскільки агрегат складається до компактного стану. У зменшеному вигляді ширина амфібії становить не більше 3 метрів.

Коріння дерев становлять небезпеку для екосистеми водойми, стають зручним плацдармом для збору мулових наносів, їх гниття сприяє розмноженню шкідливих мікроорганізмів. В результаті ставок окупує масляниста плівка, водойма погано пахне, заростає і покривається шаром ряски, в ньому гине риба і корисні бактерії.

 

Єдино правильне рішення в цій ситуації – замовити плаваючий екскаватор в «Грін Віладж».

Машина видалить не тільки коріння дерев, а й інше сміття, а також мулові осадові шари. Наші контактні телефони: (093)924-32-05 та (067)298-01-15 і адреса електронної пошти – greenvillage@ukr.net. Для отримання зворотного зв’язку також можна використовувати сторінку «Грін Віладж» в соцмережі – facebook.com/greenvillage.official.

 

Після професійного очищення ваш ставок стане зразком ідеального водойми і по-справжньому прикрасить присадибну ділянку!

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо