Прибирання водоростей і очерету з кореневою системою

Періодичне прибирання зайвої рослинності – обов’язкова умова для успішного існування екосистеми водойми та адекватного біоценотичного балансу озера, річки чи ставка. Зробити це вручну неможливо. Поверхневе зрізання – також малоефективне, а в більшості випадків навіть шкідливо, оскільки на місці скошеного відростка з’являються три нових. Єдиний вид техніки, який допоможе позбутися від непотрібних водоростей і очерету – це плаваючий екскаватор.

Очищення водойм від очерету і водоростей? Вибирайте екскаватор-амфібію!

Прибирання водоростей обов’язкове для будь-якого водоймища хоча б один раз на рік. Таким чином, вода залишиться прозорою, не покриється плівкою і ряскою, а ставок ніколи не перетвориться на калюжу від якої тхне. Примітно, що на активність замулювання, надмірне розростання водоростей і забруднення водойми в цілому, безпосередньо впливає своєчасне прибирання очерету. Чим густіші зарості водного бур’яну, тим гірше стан дна і води.

Характеристики экскаватора Параметр
Высота экскаватора 3,6 м
Ширина экскаватора со сдвинутыми понтонами 3,3 м
Ширина экскаватора с раздвинутыми понтонами 4,0 м
Длина экскаватора 11,3 м
Вылет стрели 12 м
Максимальная высота воды на которой может работать экскаватор 1,5 м
Максимальная глубина , копания под водой 7 м
Объем ковша 0,7 кубов
Производительность экскаватора (в зависимости от тяжести грунта) 70-100 кубов / година

Оскільки процеси взаємопов’язані, спочатку слід прибрати очерети, причому обов’язково разом з корінням. Це дозволить вирішити відразу безліч завдань: знищити бур’янисту рослинність, очистити дно, загальмувати зростання водоростей, значно полегшити життя рибам та іншим мешканцям водойми. Особливо актуальне прибирання очерету в місцях проведення пікніків, на майданчиках для рибалок, пляжах. Екскаватор-амфібія не тільки прибере очерет, а й вивантажить його, куди треба.

З корисним для стану річок та озер процесом здатна впоратися тільки гусенична амфібія. Наявність понтонів дозволяє їй переміщуватися по воді, гвинти забезпечують мобільність техніки, а довга стріла – доступ до будь-якої потрібної локації.

Для тих, хто вирішить замовити плаваючий екскаватор в нашій компанії, слід мати на увазі, що подібна послуга надається за вигідною ціною, а транспортування техніки в складеному вигляді не складе труднощів, оскільки машина дуже компактна. Також врахуйте, що швидкість виконання завдань – максимально висока, як і рівень профессіоналізманашіх фахівців.

 

Вирішивши зробити замовлення, клієнт може:

 

Ми зробимо вашу водойму ідеальною!

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо