Риття траншей і каналів під водою

Риття каналів під водою – нелегка робота, яку під силу виконати тільки машинам-універсалам – плаваючим екскаваторам. Подібні дії можуть знадобитися в сфері будівництва, при прокладці водопровідних і газових труб, для забезпечення ефективного водовідведення або формування розгалужених каналізаційних мереж.

Необхідно вирити траншею? Замов плаваючий екскаватор!

Риття траншей під водою вимагає задіяння техніки, що вільно пересувається по річці, озеру, ставку та інших водоймах. Гусенична амфібія Big Float чудово впорається із завданням.

Екскаватор-амфібія може копати під водою, підпливаючи до будь-якої необхідної локації і вільно повертаючись на 360 градусів. Понтони дозволяють стабільно утримувати важку техніку на поверхні водойми, гвинти – безперешкодно пересуватися в будь-якому напрямку. Маневрена 12-метрова стріла з ковшем – відмінне знаряддя для риття траншей і каналів прямо під водою.

Характеристики экскаватора Параметр
Высота экскаватора 3,6 м
Ширина экскаватора со сдвинутыми понтонами 3,3 м
Ширина экскаватора с раздвинутыми понтонами 4,0 м
Длина экскаватора 11,3 м
Вылет стрели 12 м
Максимальная высота воды на которой может работать экскаватор 1,5 м
Максимальная глубина , копания под водой 7 м
Объем ковша 0,7 кубов
Производительность экскаватора (в зависимости от тяжести грунта) 70-100 кубов / година

Функціональні можливості даного виду техніки величезні. В цьому її переваги в порівнянні з іншими одиницями, використання яких можливе тільки на суші або з берега. Більш того, застосування звичайних екскаваторів в умовах боліт або річок – небезпечно або зовсім неможливо. Екскаватор Big Float пройде там, куди інші навіть не доїдуть!

 

Щоб працювати на воді, у екскаватора є:

 

Транспортувати техніку до місця проведення робіт можна із застосуванням звичайного тралу, оскільки плаваючий екскаватор складається до ширини 3 м, тому габарити цілком дозволяють провозити його без оформлення спецдозволу.

 

У компанії «Грін Віладж» ви можете замовити плаваючий екскаватор Big Float прямо зараз.

 

Якщо необхідно прорити траншею або підводний канал – звертайтеся до наших фахівців. Екскаватори-амфібії – єдиний вид техніки, що повсякденно застосовується для здійснення робіт в складно прохідних локаціях.

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо