Риття траншей і каналів в заболоченій місцевості

Робота на заболоченій місцевості – найбільш складна ділянка діяльності, впоратися з якою під силу тільки спеціалізованій техніці. Траншеї і канали можуть знадобитися для багатьох цілей, зокрема, прокладання комунікаційних або каналізаційних мереж, трубопроводів. З заболоченими територіями нерідко стикаються і забудовники. Впоратись із проходженням по топкій місцевості здатний тільки багатофункціональний екскаватор Big Float.

Гусенична амфібія: там, де піхота не пройде і бронепоїзд НЕ промчітся

Характеристики экскаватора Параметр
Высота экскаватора 3,6 м
Ширина экскаватора со сдвинутыми понтонами 3,3 м
Ширина экскаватора с раздвинутыми понтонами 4,0 м
Длина экскаватора 11,3 м
Вылет стрели 12 м
Максимальная высота воды на которой может работать экскаватор 1,5 м
Максимальная глубина , копания под водой 7 м
Объем ковша 0,7 кубов
Производительность экскаватора (в зависимости от тяжести грунта) 70-100 кубов / година

Робота екскаватора на особливо непрохідній місцевості пов’язана з чималими труднощами. Тому болотник – незамінна техніка в складних умовах.

 

Гусенична амфібія здатна на якісне виконання наступних дій:

 

Зважаючи на численні переваги екскаватора Big Float, варто відзначити його головний плюс – цей технічний універсал здатний однаково активно діяти на суші, у воді і болоті. Жодна одиниця будівельної техніки на подібне не здатна, крім того, використання звичайних екскаваторів в складно доступних локаціях дуже небезпечно, а часто неможливо.

Крім іншого, Big Float чудово складається, перетворюючись на компактний агрегат, який допускається до перевезення без оформлення стандартних дозвільних документів для габаритного вантажу та задіяння спецтехніки.

 

Замовити плаваючий екскаваторв нашої компанії можна:

 

Фахівці «Грін Віладж», ознайомившись з вашою ситуацією, підкажуть найбільш прийнятне рішення, виходячи з індивідуальних обставин.

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо