Земляні роботи в найбільш складних умовах боліт і відкритої води

Екскаватор-амфібія – техніка, спеціально створена для роботи в складних умовах і непрохідних заболочених локаціях. Машина також використовується для поглиблення і розширення площі водойм. Це унікальний представник сімейства екскаваторів, який незамінний при здійсненні діяльності на відкритій воді і болотах.

Екскаватор Big Float: універсальний технічний ас

Невеликі габарити техніки, а також можливість трансформування та складання дозволяють використовувати екскаватор-амфібію на будь-якій території – в місті чи за його межами, а також в найбільш складних і недоступних локаціях. Дуже зручно застосування плаваючого екскаватора в міських скверах, на дачних і заміських ділянках, оскільки даний вид техніки не псує навколишній ландшафт, діючи акуратно і з ювелірною точністю.

Характеристики экскаватора Параметр
Высота экскаватора 3,6 м
Ширина экскаватора со сдвинутыми понтонами 3,3 м
Ширина экскаватора с раздвинутыми понтонами 4,0 м
Длина экскаватора 11,3 м
Вылет стрели 12 м
Максимальная высота воды на которой может работать экскаватор 1,5 м
Максимальная глубина , копания под водой 7 м
Объем ковша 0,7 кубов
Производительность экскаватора (в зависимости от тяжести грунта) 70-100 кубов / година

 

Де найчастіше використовується гусенична амфібія? Якщо мається на увазі робота екскаватора у відкритій воді, то агрегат застосовують в наступних випадках:

 

Також плаваючий екскаватор використовується в справі облагороджування прибережних територій, прибирання очерету разом з кореневою системою, зміцнення берегів, створення пляжів. Досягненню зазначених целей значно сприяє можливість застосування різних навісів і маніпуляторів.

 

Робота екскаватора в особливо складних умовах передбачає проведення таких заходів, як:

 

Замовити плаваючий екскаватор ви можете:

 

Ми гарантуємо своїм клієнтам якісно виконану роботу, оперативне виконання будь-яких поставлених завдань і надаємо повний спектр послуг в сфері гідротехнічної діяльності.

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо