Витяг з дна сміття і шматків стовбурів дерев

Чистка дна водойми – першорядне завдання, регулярне і якісне виконання якого забезпечує річковій або озерній екосистемі довге і плідне життя. Вручну процес практично неможливий. Також неможливо це зробити з берега – тільки спеціальна техніка, вільно діюча безпосередньо на воді, здатна допомогти в нелегкій справі.

Витяг сміття з дна водойми: екскаватор Big Float поспішає на допомогу!

Чим загрожує річковому руслу велика кількість топляка і сміття? В першу чергу, процес постійного гниття поступово позбавляє воду цілющого кисню, що призводить до її помутніння, цвітінню, появі характерного різкого запаху і масової загибелі живих організмів. Пропускна здатність річки знижується, а судноплавство занепадає, оскільки затоплені стовбури дерев можуть пошкодити дно плавзасобів, що спровокує пробоїну. Сильне засмічення русла сприяє обмілінню водойми і призводить до його загибелі або заболочуванню.

Щоб впоратися з завданням і видалити стовбури дерев з дна водойми, а також видалити звідти різне сміття техногенного та іншого характеру необхідний плаваючий екскаватор. Підйом топляка оперативно і віртуозно здійснюється шляхом захоплення масивних стовбурів за допомогою ковша. Далі вантаж за допомогою стріли переноситься на берег.

Характеристики экскаватора Параметр
Высота экскаватора 3,6 м
Ширина экскаватора со сдвинутыми понтонами 3,3 м
Ширина экскаватора с раздвинутыми понтонами 4,0 м
Длина экскаватора 11,3 м
Вылет стрели 12 м
Максимальная высота воды на которой может работать экскаватор 1,5 м
Максимальная глубина , копания под водой 7 м
Объем ковша 0,7 кубов
Производительность экскаватора (в зависимости от тяжести грунта) 70-100 кубов / година

 

Чим гусенична амфібія відрізняється від інших видів техніки?

 

Вирішили замовити плаваючий екскаватор в «Грін Віладж»? Правильне рішення! Це не просто машина – а чудо техніки, що значно полегшує і прискорює всі види робіт на території водойм і боліт. «Біг Флоат» використовується також для очищення заводських територій, забезпечення коректного функціонування прибережної інфраструктури.

 

Звертайтеся до професіоналів «Грін Віладж» за телефонами (093)924-32-05 або (067)298-01-15 , пишіть нам на пошту greenvillage@ukr.net або у месенджер – facebook.com/greenvillage.official – тут вам точно допоможуть!

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо