Зміна русла річок

Повернути ріки назад і змусити їх служити власним потребам – давня мрія людства. Вона здійснилася, коли людям стало доступно регулювання русла річки з метою осушувальної меліорації, здійснення антипаводкових заходів, будівництва гребель, зрошення посушливих територій і інших, більш глобальних заходів. Існує гарантовано ефективний спосіб вирішити зазначені завдання, але без спеціальної техніки його не здійснити.

Екскаватор-амфібія – приборкувач річок

Характеристики экскаватора Параметр
Высота экскаватора 3,6 м
Ширина экскаватора со сдвинутыми понтонами 3,3 м
Ширина экскаватора с раздвинутыми понтонами 4,0 м
Длина экскаватора 11,3 м
Вылет стрели 12 м
Максимальная высота воды на которой может работать экскаватор 1,5 м
Максимальная глубина , копания под водой 7 м
Объем ковша 0,7 кубов
Производительность экскаватора (в зависимости от тяжести грунта) 70-100 кубов / година

Основна мета регулювання річкових русел – це запобігання паводків. Рівень води у водоймі підвищується внаслідок забруднення дна. Сміття і рослинність негативно впливають на швидкість течії, тому з часом вода піднімається, виходить з берегів і затоплює прилеглі території. Щоб вирішити це питання, необхідно очистити і поглибити русло. На звивистих річках додатково випрямляють його. Подібні роботи вимагають крайньої скрупульозності і точного розрахунку, щоб не нашкодити екосистемі і не поставити під загрозу існування самого водоймища.

Для проведення очищення і днозаглиблення необхідний плаваючий екскаватор. Цей універсальний вид техніки має багато переваг, перша з яких – вільне пересування по поверхні води і здійснення робіт на дні водойми.

 

Крім цього, екскаватор Big Float володіє наступними плюсами:

 

З огляду на вищесказане, якщо необхідно побороти паводки, розширити і поглибити дно річки, очистити його від колод, гнильних залишків, водоростей і корчів, то замовити плаваючий екскаватор – єдино правильне рішення.

Зробити це можна трьома шляхами: за допомогою телефонів: (093)924-32-05 або (067)298-01-15 , відсиланням листів на електронну пошту – greenvillage@ukr.net і зверненням в месенджер «Грін Віладж» в соцмережі – facebook.com/greenvillage.official.

 

Клієнт який звернувся отримає професійну консультацію і повноцінну, якісну допомогу.

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо