Зведення грунтових дамб

Будівництво гідротехнічних споруд нерідко супроводжується зведенням дамб. Греблі – найдавніший спосіб контролю річкових течій. Дамби використовують для захисту від паводків, коли переповнена річка заливає прилеглі населені пункти, а також з метою акумулювання водних ресурсів в одній локації, яку використовують як водосховища або місця для розведення риби. Греблі перегороджують величезні річки і невеликі водойми, але в будь-якому випадку для їх зведення не обійтися без задіяння спецтехніки.

Плаваючий екскаватор – надійний помічник у зведенні дамб

Ґрунтова дамба – це гідротехнічна споруда, що представляє собою високий насип. Вона створюється з різною метою, а спорудити її швидко і якісно здатний екскаватор Big Float. Наприклад, машина незамінна для створення дамб, що сприяють появі пожежного водоймища.

Характеристики экскаватора Параметр
Высота экскаватора 3,6 м
Ширина экскаватора со сдвинутыми понтонами 3,3 м
Ширина экскаватора с раздвинутыми понтонами 4,0 м
Длина экскаватора 11,3 м
Вылет стрели 12 м
Максимальная высота воды на которой может работать экскаватор 1,5 м
Максимальная глубина , копания под водой 7 м
Объем ковша 0,7 кубов
Производительность экскаватора (в зависимости от тяжести грунта) 70-100 кубов / година

 

Чому гусенична амфібія незамінна в зведенні грунтових дамб? Тому що даний агрегат поєднує в собі функції різних технічних пристосувань, дає можливість пересуватися по воді і навіть болотах, спокійно маневрувати на поверхні водойми, копати грунт як на суші, так і на дні ставків, річок і озер.

Перш ніж почати процес, наші фахівці попередньо зроблять необхідні розрахунки, виберуть оптимальну локацію для створення дамби (як правило, це найвужче місце водойми), а плаваючий екскаватор якісно розчистить необхідну територію від корчів, пеньків, сміття і зведе земляний вал. Спорудження доповнюється системою водоспуску.

Екскаватор-амфібія – це економічно доцільний варіант техніки, ідеальний для зведення великих і малих земляних дамб. Послуга особливо користується попитом у власників дачних ділянок, охочих спорудити заводь для заселення водойми підводною живністю.

 

Замовити плаваючий екскаватор в «Грін Віладж» дуже просто – достатньо:

 

До послуг клієнтів – вичерпні професійні консультації та сумлінна робота фахівців, що забезпечує відмінний результат.

Заповніть заявку
та ми Вам передзвонимо